קנה נכס מוכן, מושכר ומניב

תכנית השקעה אטרקטיבית המאפשרת השקעה בנכס משופץ ומושכר. נכס המפיק לך תזרים מזומנים חיובי מיידי מרגע הרכישה כמו גם פוטנציאל השבחה.

בתים למכירה בארה”ב – מסלול ההשקעה בנכסים  מניבים

נכס משופץ ומושכר, יוצר לך תזרים מזומנים חיובי ומיידי. מסלול ההשקעה הזה הוא נפוץ מאוד ומוכר בשם TURNKEY. הסיבה שהמסלול נפוץ מכיון שהוא מתאים למשקיעים אשר מעוניינים לקבל מוצר מוגמר. הפירוש מהשפה האנגלית של הביטוי TURNKEY הוא “לסובב מפתח”. כלומר, הבית מוכן ולך רק נשאר לפתוח את הדלת ולהיכנס פנימה.

כדי ליצור נכס TURNKEY נדרש לעבור כמה שלבים: איתור, רכישה, שיפוץ והשכרה. בכל שלב של הפרויקט נדרש להשקיע. לא רק להשקיע כסף. אלא בנוסף נדרשת השקעה של זמן, ידע, ומאמץ הכרוך בניהול ביצוע הפעולות.

אנחנו משקיעים בכסף פרטי שלנו ובבעלותנו נכסים אשר מניבים לנו הכנסה נהדרת כבר מספר שנים רב באופן עקבי. בנוסף, אנו יוצרים נכסים משופצים, מושכרים ומניבים הכנסה חודשית מדכר הדירה גם באמצעות משקיעים אשר מעוניינים להשקיע במסלול ליווי אישי, ולכן אנו נכנסים להשקעה בנכס אך ורק לאחרביצוע הערכה קפדנית. אנו בודקים כי הנכס עומד בקריטריונים להחזקה איכותית לטווח ארוך.

לכן, היתרון ברכישה מאיתנו של נכס TURNKEY, הוא שמקבלים נכס מניב שאנחנו מבחינתנו השקענו ומוכנים בשמחה להמשיך ולהחזיק בבעלותנו.

מה היתרון הגדול בכך עבורך לעומת רכישת נכס TURNKEY מחברה אחרת?

החיסרון בקניית דירה מניבה להשקעה מחברות אחרות אשר מלכתחילה מייעדת את רכישת הנכסים אך ורק למכירה למשקיעים אחרים, היא שאין להם אינטרס להשקיע כראוי בנכסים את מירב כספם, למשל בשיפוץ הבית. לעומת זאת, כאשר אצלנו בתים למכירה בארה”ב  נבחרו בקפידה ושופצו כך שנרגיש בנוח להחזיקם לטווח ארוך.

לקבלת הזדמנויות השקעה נוספות והזדמנויות חדשות- צור קשר ובקש להצטרף אל רשימת המשקיעים שלנו

בוא נבנה השקעה יחד!

הירשמו לרשימת הדיוור של נדלניר
קבלו כתבות ועדכונים חשובים לגבי הזדמנויות השקעה ומידע חשוב שחובה
לדעת כשקונים נדל"ן להשקעה בארה"ב
כמו כן תוכל להוריד את המדריך לסודות ההשקעה הישירה בחינם ללא עלות!
תשאיר שם ואימייל וכאן:
אנחנו לא אוהבים ספאם בדיוק כמוך ולא מוכרים את הפרטים שלך לצד שלישי.
תוכל להסיר את עצמך מהרשימה בכל שלב.